Capáčky Taptapi - zateplené

Tento produkt je dočasně vyprodán.
Zimní kožené capáčky s umělým kožíškem a trojitou podrážkou. Měkká kůže s motivem v univerzálních barvách pro kluky i holčičky. Exkluzivní vlastní design a střih značky TAPTAPI.

Capáčky díky všité gumičce kolem kotníčku dětem snadno nazujete (gumičku můžete i individuálně upravit), drží dobře na nožičce, reagují pružně na pohyb dítěte, žádné přiškrcení suchým zipem na jednom místě. Capáčky jsou měkké a ohebné, nebrání pohybu a ochrání dětské nožičky od chladu. Podrážka je jako u klasických capáčků z broušené kůže, která je přirozeně anti-skluzová.

Tyto zateplené capáčky jsou určeny do chladu, jsou opravdu velmi teplé díky kožíšku uvnitř. Využijí je především nosící maminky do šátků i nosítek, do kočárků, na cestování, či do velmi chladných prostor. Lze nosit tak, jak jsou, nebo frajersky s ohrnutým lemem, aby kožešinka ještě více vynikla.

Rozměry se díky kožíšku uvnitř mírně od klasických capáčků liší :

vel. 6-12 M - vnitřní délka cca 12 cm

vel. 12-18 M - vnitřní délka cca 13,4 cm

 

Vyrobeno z nezávadné kůže exkluzivně pro naši vlastní značku. Naše capáčky navíc necháváme testovat v české laboratoři a splňují všechny evropské normy pro děti do 3 let. Kožešinka může zpočátku mírně pustit chloupek.