Celoroční boty VIKING Cascade GTX

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Cascade GTX s membránou GORE-TEX vynikající a pohodlné boty , určené pro severské klima a proto mohou být použity pro všechna každodenní dobrodružství a to i v lehkém dešti. 

Nepromokavá GORE-TEX membrána ochraňuje před vlhkostí , zároveň umožňuje noze dýchat.  
Povrch boty je vyroben ze syntetické síťoviny s výztuží z PU na patách a špičkách obuvi. Měkké a pružné stélky pro pohodlí při došlapu.
Díky dvěma suchým zipům boty perfektně dotáhnete.

 

 Viking je jedním z prvních výrobců obuvi, který využívá známou technologii GORE-TEX® na svých výrobcích a to již od roku 1992. Norské podnebí, což znamená vlhké podmínky a teploty, které se neustále mění z ledové zimy v teplo a naopak, volá po nepromokavé a prodyšné technologii. Právě GORE-TEX® je tou technologií. Tato membrána pracuje v zásadě stejně jako lidská kůže, pouští vlhkost ven a nepustí vodu dovnitř. Pro vaši nohu to znamená, že bude vždy v suchu a teple a to i v těch nejhorších podmínkách. GORE-TEX® je také technologie odolná větru. Díky tomu všemu dohromady je bota s technologií GORE-TEX® plně vybavená a funkční. Proto je nezbytné mít tyto boty na nohou při pohybu v náročném terénu.

 


 

 

 

 

  

Délka stélky:

24.....155

25.....161

26.....167

27.....173

 
28.....179 
29.....186 
30.....193 
31.....199 
32.....206 
33.....213