SIGA Leather Balsam 250g

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Tenhle přípravek máme vyzkoušený a je fakt skvělý. Určený je na libovolné hladké usňové materiály (včetně kombinace s TEX membránami). Navíc je jeho složení z převážné většiny z přírodních materiálů (včelí vosk, zvláčňující oleje), což při aplikaci rozhodně poznáte - voní nádherně po  medu:). Podrobnější popis a doporučení k aplikaci najdete níže.

Active Outdoor Leather balsam je speciální regenerační a impregnační vosková pasta na kožené materiály. Změkčuje, zvláčňuje a impregnuje . Leather balsam proniká hluboce mezi usňová vlákna a po nanesení vytváří flexibilní a vodoodpudivý film. Je vhodný pro koženou obuv, která často přichází do styku s vlhkem a vodou.

Nesnižuje propustnost pro vodní páry a je proto vhodný pro membrány typu Gore-tex, Sympatex apod. Kůži díky použité kombinaci přírodních vosků a olejů dobře vyživuje, změkčuje a zvláčňuje. Zároveň nezanechává mastný film. Speciální látky obsažené v přípravku pečují o obuv a kožené doplňky po dobu jejich uskladnění tak, aby vypadaly jako nové. Leather balsam dodá materiálu voskovou ochranu proti povětrnostním vlivům. Účinnost se zvyšuje opakovaným použitím.