Vivobarefoot GEO SHELL Mens

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Geo Shell, novinka roku 2021, jsou tenisky sportovního vzhledu vyrobené z textilního plátna a designově střižených hladkých dílců.

Vnější provedení klame smysly a působí dojmem běžné obuvi, skrývá však naši klasickou ultratenkou podrážku a zajišťuje všechny výhody barefoot obuvi.

Tento následovník modelu Geo Court bude výrazným prvkem vašeho outfitu, ať už se vydáte na procházku parkem, nebo zamíříte do víru nočního velkoměsta.


Vrch: konopná textilie, prvotřídní kůže z volně chovaného skotu

Podšívka a stélka: textilie z organické bavlny

Podešev: 4,5mm pryžová podešev, s patentovanou ochranou odolnou proti propíchnutí. Ultra tenká, oděruodolná, extra ohebná, protiskluzová podešev, která umožňuje dokonale cítit povrch, po kterém se pohybujete každý den.

Zavazování: tkaničky Vnitřní vyjímatelná vložka: ano, korková

Veganské: ne


Doporučení:

Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.