Zimní boty D.D.Step 023-108

Tento produkt je dočasně vyprodán.
Zimní kožené boty vyššího střihu zateplené kožíškem, včetně vyjímatelné anatomicky tvarované stélky. Velmi měkké a pohodlné boty s  flexibilní podešví v první polovině boty. Pevnější v oblasti paty. Zapínání na  zip na vnitřní straně a tři pásky na suchý zip zajistí optimální dotažení.
S voděodolnou (hydrofobní) úpravou WATER REPELLENCE.

Podešev obuvi se přizpůsobí tvaru chodidla a poskytuje maximální povrchový pocit. Bota umožňuje, aby všechny svaly novou, šlachy a kosti byly zapojeny do chůze, stejně jako chůze naboso, a tak přispívá ke zdravému vývoji chodidla.

Použité materiály zaručují flexibilitu a přizpůsobivost tvaru nožičky dítěte, prodyšnost obuvi a absenci toxických látek.

Konstrukce obuvi je navržena tak, aby co nejvíce umožňovala přirozený růst dětské nožičky a pohyb chodidla při chůzi a běhu - zakulacená špice chráněná proti okopu.

Obuv D.D. Step se vyznačuje vysokým pohodlím a komfortem pro děti, které ji nosí a přitom zcela podporuje zdravý vývoj dětské nožičky. Obuv D.D. Step se také vyznačuje atraktivním a nadčasovým vzhledem.
Boty D.D.step jsou vyráběny z měkkých kůží, jsou používány neklouzavé ohebné podešve a kožené stélky. Použité materiály zaručují flexibilitu a pohodlí pro dětskou nožičku. Konstrukce obuvi je navržena tak, aby co nejméně bránila zdravému vývoji dětské nohy.


Vlastnosti dětské obuvi D.D.step:

- kvalitní kožená zimní obuv D.D.Step 
- velice flexibilní podešev
- materiály testovány v české laboratoři
- nová technologie šití zaručující flexibilitu a komfort
- speciální stélky absorbující vlhkost a tlumící nárazy
- flexibilní (OHEBNÉ) podešve s nízkou hmotností
- kulatá prostorná špička poskytující dostatek místa pro prsty
- atraktivní design

Materiály:


  • svrchní část kůže
  • podšívka a stélka kožíšek (60% vlna, 40% syntetické vlákno)
  • podrážka guma
  • pásky na suchý zip


Tabulka velikostí v cm:


Naměřená délka ± 2 mm.