Zimní celokožené boty Froddo G3160164 - Barefoot - s ovčí vlnou a membránou

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Vyšší, zimní, celokožené boty Froddo G3160164 - Barefoot - s ovčí vlnou a membránou.


Tento model je přibližně o 4 cm vyšší než klasické kotníkové, končí tedy vysoko nad kotníkem. Nejen, že zahřejí, ale také do nich nebude padat sníh. Jejich odolnost je podpořena také membránou Froddo-Tex, díky které jsou opravdu nepromokavé, ale stále prodyšné.

Kombinace kvalitní kůže, membrány a hřejivého kožíšku udrží nohy v teple a v suchu i v chladných zimních dnech.


Zapínání na dva suché zipy - jedním přitáhnete ke kotníku a druhý nastavíte přes nárt dle potřeby.

Zateplené pravou ovčí vlnou - podšívka i stélka. Stélka u této zimní varianty není vyjímatelná stélka, je také zateplená ovčí vlnou, tak aby boty dobře izolovaly i od země, bez podpory klenby a tvarování

Jazyk je přišitý na úroveň spodního suchého zipu, tak aby sníh nepadal do boty okolo spodní části jazyka, na podšívce není žádný šev, nic tak nemůže tlačit. Horní část je přichycená poutkem k hornímu pásku, tudíž jazyk nepadá do boty, jazyk je silnější, velmi měkký a příjemný.

Podrážka ohebná ve všech směrech - podélně i příčně, nulový drop, boty mají jemný vzorek, podrážka je v přední části před prsty vyvýšená a chrání botu proti okopání, stejně tak je mírně vyvýšená za patou

Opatek lehce zpevněný.

Sednou na normální až lehce širší nožky, vhodné i pro dominantní palec a normální nárt, jdou dobře utáhnout i na úzký kotník, nejsou vhodné pro vysoký nárt.

Materiály:

svršek: kůže

podšívka a stélka: ovčí vlna

podrážka: přírodní guma


Tabulka velikostí v cm:

Naměřené údaje ± 2 mm.