Nosítko Manduca New Style petrolejová

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Ergonomické nosítko Manduca, barevné provedení: petrolejová

Vyrobeno v ČR.

Dodáme do 24 hodin a doprava zdarma.

  •  vhodné od 3 do 20 kg
  • novorozenecká vložka
  • malá kapsička na cennosti
  • extra pohodlné a polstrované ramenná popruhy
  • perfektní opora pro dlouhé nošení


Manduca -VŠESTRANNOST
Manduca je určena pro batolata a děti od 3,5 - 20 kg. Novorozené děti a kojence do 3-4 měsíce lze nosit pomocí novorozenecké vložky, která je součástí nosítka. Novorozenecká vložka udržuje zadeček dítěte ve vyšší poloze. Nožičky potom zůstávají uvnitř nosítka a nedochází k jejich nepřirozenému širokému roztažení. Od 3 měsíců můžete nosit miminko již samostatně v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí. Prodloužitelný zádový panel důmyslně skrytý za zipem, umožňuje pohodlné a bezpečné nošení větších dětí. S Manducou můžete nosit na břiše, na zádech a na boku.

Manduca - ERGONOMIE
Manduca umožňuje ergonomické nošení s dokonalou oporou zad a správným postavením končetin. Měkký, ale pevný materiál zádové opěrky poskytuje dokonalou oporu páteři. Měkké polstrování v okolí nožiček zaručuje pohodlí dítěte a zabraňuje vzniku otlaků. Díky blízkému kontaktu Vašeho těla a dítěte se nemění výrazně těžiště a nošení Vás fyzicky nezatěžuje.

Manduca - BEZPEČÍ
Manduca odpovídá EN normě 1309:2:2005 jednotlivé detaily nosítka jsou zpracovány tak, aby odpovídaly nejnáročnějším požadavkům na bezpečné nošení.
Spona na bederním pásu s trojitým jištěním, elastická poutka u všech spon, zabraňující nechtěnému rozepnutí popruhů, kapuce k fixaci hlavičky spícího dítěte.
Pro výrobu se používají netoxické materiály.

Manduca - POHODLÍ

Manduca poskytuje dokonalý uživatelský komfort nejen pro děti, ale i pro ty, kteří nosí. Speciálně tvarovaný bederní pás a bohatě polstrované ramenní popruhy dokonale rozkládají váhu mezi ramena, záda a bedra. Trojitě upravitelné ramenní popruhy zaručují dobrou přizpůsobitelnost nosítka i pro osoby nízkého a velmi vysokého vzrůstu. Při nošení na břiše lze ramenní popruhy na zádech překřížit - což přináší pohodlí zejména osobám s úzkými rameny. Bederní pás lze přizpůsobit do délky 140 cm.

Všechny spony jsou podloženy polstrováním. Manducu lze snadno oblékat.

Manduca - KVALITA

Manduca je vyrobena z měkkého jemného materiálu 100% biobavlna, vnitřní vrstva je tvořena 100% biobavlnou, pro barvení jsou používána šetrná barviva.

Manduca - ÚSPORA
nosítko můžete používat od narození až do přibližně 5 let věku dítěte, bez nutnosti dokupovat další doplňky

TECHNICKÉ INFORMACE:

  • nosítko je vyrobeno z měkkého jemného materiálu 100% biobavlna, vnitřní vrstva je tvořena 100% biobavlnou, pro barvení jsou používána šetrná barviva
  • váha nosítka je 720 g, rozměry ve složeném stavu 44x22x12 cm
  • údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program
  • součástí český návod s instruktážními fotkami pro nošení.