Novinky

Novinka z naší výroby:
Dětské softshellové kalhoty s unikátním vodním sloupcem 30 000 mm a prodyšností 15 000 mm
zimním provedení s dlouhým chlupem.


Novinka z naší výroby - zahřeje na horách i ve městě.

Ultra lehká a pohodlná zimní dětská bunda - ideální pro široké množství outdoorových aktivit v chladnějším počasí, ale také na každodenní nošení.

Žhavou NOVINKOU z naší výroby jsou potištěné softshellové bundy PROFI PLUS:

Svítivě žluté příšerky - jsou NOVINKOU v naší kolekci:

KOLEKCE LÉTO 2019

3/4 bavlněné kalhoty naskladněny a NOVINKOU jsou další barevné varianty těchto oblíbených 3/4 kalhot.

Naskladnili jsme lehké, letní bavlněné kalhoty s kostkovaným vzorem, nově i v několika barevných variantách bez kostiček.Máme pro Vás další žhavou NOVINKU z naší výroby pro letní období - úžasné letní softshellové 3/4 kalhoty COMFORT, které jsou vyrobeny z unikátního materiálu, který jinde nenajdete!


Naskladnili jsme dětské sluneční brýle BABY Banz, které poskytují úplnou ochranu pro citlivé oči našich dětí před UV zářením a nepříjemným oslepujícím sluníčkem. Velikosti 0-2 roky a 2-5 let.

A nově najdete v naší nabídce UV klobouček Baby Banz, který je vyrobený ze speciálně upravené tkaniny s integrovanou UV ochranou UPF 50+.

Máme skladem nové barvy kvalitních botek Jonap s extralehkou ohebnou podešví. Sandály Jonap 036 - vhodné pro úzkou nožku, Sandály Jonap B8 - pro širší nohu. Dokonale se přizpůsobí dětské nožce. Konstrukce obuvi je navržena tak, aby co nejvíce umožňovala přirozený vývoj dětské nožičky a pohyb chodidla při chůzi a běhu.me tu další letní NOVINKU - Bavlněné letní kalhoty BABAR v krásných a pestrých barvách s moderním prošitím, vyrobené z kvalitního měkčeného a pružného materiálu.


I letos pro Vás máme připravenou NOVINKU pro letní období - úžasné letní kalhoty COMFORT PLUS
které jsou vyrobeny z unikátního materiálu, který jinde nenajdete!