Sandály Be Lenka Summer - Barefoot

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Be Lenka Summer jsou stylové barefoot kožené sandálky, vhodné pro každou příležitost. Vzít si je můžete na procházku do města, pracovní schůzku ale i na party.

Sandálky Be Lenka jsou zhotoveny z kvalitní kůže, díky čemu se výborně přizpůsobí tvaru každé nohy. Podrážka o tloušťce 4 mm je vyrobená z vysoce odolného kaučuku a je velice flexibilní a ohebná. Vylepšili jsme tvar podrážky, aby byl stejný jako u ostatních modelů. Díky rozšířené přední části poskytují komfort, umožňují přirozený pohyb, nohu netlačí, nedřou a neomezují, a tak zaručují pohodlí i během celodenního nošení. Všechny sandálky lze nastavit na nártu i na kotníku.

Lidské nohy jsou od přírody stavěné na přirozený pohyb bez omezení. Be Lenka Barefoot sandály podporují všechny přirozené vlastnosti chodidel a umožňují nohám pracovat úplně volně a přirozeně, bez jakéhokoliv omezení. Dokonale napodobují chůzi naboso, přesně tak, jak to vymyslela příroda.

Druh obuvi: vycházková obuv

Obuv není určena na sport. Zejména při cyklistice, lezení po skalách a jiných botu silně namáhajících činnostech může dojít k mechanickému poškození podešve.

Životnost sandálů prodloužíte používáním přípravků na ošetřování obuvi. Doporučujeme aplikovat vhodnou čistící pěnu na stélku i svršek sandálů.

Svršek: useň
Podšívka/stélka: useň
Podrážka: guma