Trailové boty Altra W Lone Peak 6

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Lone Peak 6 W – další generace legendárního trailového modelu v rodině Lone Peak. Zachovává všechny přednosti předchůdců a přidává několik dalších vylepšení.

Lone Peak 6 W je připraven vyrazit do jakéhokoli terénu s přilnavou podešví MaxTrac™ s nakloněnýmí výstupky TrailClaw™ navrženými tak, aby vás udržely v maximálním kontaktu s podložkou a zajistily perfektní trakci a záběr. Přepracovaný vysoce prodyšný svršek s přizpůsobitelným systémem šněrování této evoluce zajišťují bezpečnější a pevnější uchycení nohy, takže se můžete s jistotou vydat na své oblíbené traily.

Stejně jako u všech modelů Altra má i Lone Peak 6 W špičku boty ve tvaru kopírujícím přirozený tvar nohy Altra Footshape™ Toe Box  Umožňuje tak vašim prstům roztažení, aby podpořily přirozenou schopnost vašeho těla vyvážit a stabilizovat se při každém kroku. Další charakteristický rys spojující všechny modely Altra je platforma mezipodešve s nulovým dropem. Tedy rovnou podrážkou bez vyvýšení paty. Chodidlo je pak ve svém přirozeném postavení a správně drží celé tělo. Nedochází k posunu těžiště či přetížení některých kloubů, vazů apod.


  • konstrukce Altra Footshape™ Toe Box – kopíruje přirozený tvar chodidla a umožňuje přirozené roztažení prstů
  •  prodyšný svrchní materiál s laserem vyříznutými otvory
  •  příjemná podšívka, která brání vzniku otlaků a puchýřů
  •  mezipodešev Altra EGO™ - skvěle tlumí došlap
  •  přilnavá podešev MaxTrac™ s výstupky TrailClaw™

Tabulka velikostí v mm: