Vivobarefoot ADDIS Desert - Mens

Tento produkt je dočasně vyprodán.

Addis Desert jsou novinkou z kolekce Soul of Africa. Tento kotníkový model je stejně jako jeho předchůdci charakteristický originálně řešenou podrážkou, k níž je přímo přišitý svrchní materiál. Toto spojení dává botám perfektní tvar i pružnost a vám možnost zažít pocit opravdové chůze jako naboso. Zvýšený střih navíc chrání vaše chodidla před nepřízní počasí v každém ročním období. Osobitost modelu Addis Desert podtrhuje prvotřídní kůže značky Pittards® i skutečnost, že jeho pořízením podpoříte vzdělávání lidí i tvorbu pracovních míst na africkém kontinentu.

Vrch: prvotřídní useň Pittards Wild Hide
Podšívka a stélka: prvotřídní useň
Podešev: 4mm pryžová podešev
Zavazování: tkaničky z bavlny
Vyjmutelná vnitřní vložka: ne
Veganské: ne

Pomozte, tam kde je nejvíce potřeba s kolekcí VIVOBAREFOOT Soul of Africa

Jeden moudrý muž kdysi řekl: „Dejte člověku rybu a nasytíte ho na jeden den. Naučte člověka rybařit a nasytíte ho na celý život.“

Toto je i filozofie projektu Soul of Africa, na kterém se podílí značka VIVOBAREFOOT. Nemá smysl na charitu pouze posílat peníze, které jsou sice potřeba, ale nezaručí dlouhodobé řešení problémů v afrických zemích, jako je chudoba a hlad.

Zajistit lidem práci, která je uživí a pomůže jim vytvářet hodnoty, toto je hlavní poselství projektu Soul of Africa. Boty VIVOBAREFOOT z kolekce Soul of Africa jsou vyráběny v Etiopii z místních zdrojů a místními zaměstnanci, převážně z řad svobodných matek a z rodin postižených nemocí AIDS. Část z výtěžku z každých prodaných bot jde pak zpět na charitativní projekty v Africe, jako je stavba škol a nemocnic a podpora sirotků jejichž rodiče zemřeli na nemoc AIDS.